Copa Sudamericana 05/14 00:30 4 [1] Penarol v Corinthians [2] W 4-0
Copa Sudamericana 05/07 00:30 3 [1] Penarol v River Plate Asuncion [2] W 3-0
Copa Sudamericana 04/29 22:15 2 [2] Corinthians v Penarol [1] W 0-2
Copa Sudamericana 04/23 00:30 1 Penarol v Sport Huancayo W 5-1
Copa Sudamericana 04/14 00:30 14 Penarol v Cerro Largo W 4-1
Copa Sudamericana 04/07 00:30 14 Cerro Largo v Penarol D 2-2
Uruguay - Clausura 03/30 00:15 15 [2] Penarol v Atletico Fenix Montevideo [6] W 3-1
Uruguay - Clausura 03/25 19:00 14 [8] Club Atlético Progreso v Penarol [3] W 0-2
Uruguay - Torneo Intermedio 12/19 20:00 6 [5] Danubio v Penarol [4] W 1-4
Uruguay - Torneo Intermedio 12/13 20:30 7 [6] Penarol v Nacional De Football [1] W 3-2
Uruguay - Torneo Intermedio 12/06 20:30 7 Penarol v Nacional De Football - Postponed
Uruguay - Torneo Intermedio 11/28 20:00 6 Danubio v Penarol - Postponed
Uruguay - Torneo Intermedio 11/22 22:30 5 [8] Penarol v Boston River [6] W 2-0
Uruguay - Torneo Intermedio 11/14 23:15 5 Penarol v Boston River - Postponed
Uruguay - Torneo Intermedio 11/11 19:30 4 [7] Atletico Fenix Montevideo v Penarol [6] L 1-0
Uruguay - Torneo Intermedio 11/08 21:00 3 [7] Penarol v Deportivo Maldonado [8] W 4-1

Wikipedia - CA Peñarol

Club Atlético Peñarol je sportovní klub působící v uruguayském hlavním městě Montevideo. Je známý především díky fotbalovému týmu, který hraje nejvyšší uruguayskou soutěž.

Peñarol je nejúspěšnější tým v zemi. Od svého založení v roce 1891 vyhrál padesátkrát ligový titul. Je vítězem prvních dvou ročníků Poháru osvoboditelů, který vyhrál celkem pětkrát a ve své sbírce má i tři triumfy v Interkontinentálním poháru.

Penarol je uruguayský fotbalový klub sídlící v Montevideu. Klub byl založen v roce 1891 a od té doby je jedním z nejúspěšnějších klubů v jihoamerickém fotbale. Penarol vyhrál 50 mistrovství Uruguaye, 10 Pohárů osvoboditelů a 3 Interkontinentální poháry. Mezi nejznámější hráče, kteří kdy za Penarol hráli, patří Diego Forlán, Enzo Francescoli, Obdulio Varela a Pedro Rocha.