Uruguay - Clausura 09/18 22:00 9 [8] Penarol v Cerrito [16] W 3-1
Uruguay - Clausura 09/15 18:30 8 [9] Liverpool Montevideo v Penarol [10] W 0-1
Uruguay - Clausura 09/11 21:00 7 [9] Penarol v Rentistas [15] D 2-2
Uruguay - Pohár 09/08 23:15 9 Colon FC v Penarol W 0-2
Uruguay - Clausura 09/04 18:30 4 [2] Nacional De Football v Penarol [8] L 3-1
Uruguay - Clausura 08/28 21:00 5 [7] Penarol v Danubio [5] D 1-1
Uruguay - Clausura 08/22 22:00 6 [5] Deportivo Maldonado v Penarol [8] D 1-1
Uruguay - Clausura 08/20 18:00 6 Deportivo Maldonado v Penarol - Cancelled
Uruguay - Clausura 08/17 23:00 6 Deportivo Maldonado v Penarol - Cancelled
Uruguay - Clausura 08/13 21:30 3 [11] Penarol v Albion FC [5] W 2-0
Uruguay - Clausura 08/07 21:30 2 [3] Defensor Sporting v Penarol [3] W 2-3
Uruguay - Clausura 08/01 23:00 1 [3] Penarol v Atletico Fenix Montevideo [6] L 0-1
Uruguay - Torneo Intermedio 07/26 22:30 6 [6] Penarol v Rentistas [8] W 2-0
Uruguay - Torneo Intermedio 07/23 18:00 7 [3] Albion FC v Penarol [7] W 1-3
Uruguay - Torneo Intermedio 07/20 22:00 6 [7] Penarol v Rentistas [8] W 2-0
Uruguay - Torneo Intermedio 07/16 22:00 5 [2] Montevideo Wanderers v Penarol [7] D 3-3
Uruguay - Torneo Intermedio 07/13 22:00 6 Penarol v Rentistas - Cancelled
Uruguay - Torneo Intermedio 07/10 22:00 4 [5] Penarol v Atletico Fenix Montevideo [6] D 0-0
Uruguay - Torneo Intermedio 07/09 22:00 5 Montevideo Wanderers v Penarol - Cancelled
Uruguay - Torneo Intermedio 07/03 21:00 4 Penarol v Atletico Fenix Montevideo - Postponed
Uruguay - Torneo Intermedio 06/26 21:00 3 [4] Penarol v Liverpool Montevideo [7] L 0-1
Uruguay - Torneo Intermedio 06/19 20:30 2 [4] Deportivo Maldonado v Penarol [8] W 1-3

Wikipedia - CA Peñarol

Club Atlético Peñarol je sportovní klub působící v uruguayském hlavním městě Montevideo. Je známý především díky fotbalovému týmu, který hraje nejvyšší uruguayskou soutěž.

Peñarol je nejúspěšnější tým v zemi. Od svého založení v roce 1891 vyhrál padesátkrát ligový titul. Je vítězem prvních dvou ročníků Poháru osvoboditelů, který vyhrál celkem pětkrát a ve své sbírce má i tři triumfy v Interkontinentálním poháru.

Penarol je uruguayský fotbalový klub sídlící v Montevideu. Klub byl založen v roce 1891 a od té doby je jedním z nejúspěšnějších klubů v jihoamerickém fotbale. Penarol vyhrál 50 mistrovství Uruguaye, 10 Pohárů osvoboditelů a 3 Interkontinentální poháry. Mezi nejznámější hráče, kteří kdy za Penarol hráli, patří Diego Forlán, Enzo Francescoli, Obdulio Varela a Pedro Rocha.