Hide Esports

Live Scores

Fotbal Zanzibar FA Cup 00' JKU FC JKU FC View Zimamoto SC Zimamoto SC
Fotbal Hong Kong - 2. divize 00' Tung Sing Tung Sing View Mutual
Fotbal Kazachstán - Pohár 00' Tobol Kostanay Tobol Kostanay View FK Atyrau FK Atyrau
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 00' Inter (MeLToSik) Esports 0-0 Roma (labotryas) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 01' Napoli (sane4ek8) Esports 0-0 AC Milan (BlackStar98) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 05' PSG (Wboy) Esports 1-1 Real Madrid (Arcos) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 05' Barcelona (lion) Esports 0-1 Man City (Senior) Esports
Fotbal eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra 07' Real Sociedad (Panther) Esports 3-2 Real Betis (Palas) Esports
Fotbal eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra 07' A.Madrid (Leonardo) Esports 4-4 Barcelona (Alexis) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 08' Inter (Ragnar) Esports 2-1 PSG (Votepeace) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 08' Man City (Spencer) Esports 0-0 Bayern (val) Esports
Fotbal Ukrajina - Play-off 21' Epitsentr Kamianets-Podilskyi 0-0 FC Veres Rivne FC Veres Rivne
Fotbal Hong Kong - 3. divize 22' HK Pegasus HK Pegasus 0-0 Tuen Mun FC
Fotbal Nigérie - Pohár 42' El Kanemi Warriors El Kanemi Warriors 0-0 Shooting Stars Shooting Stars
Fotbal Polsko - Juniorská liga 45' Pogon Grodzisk Mazowiecki U19 0-2 Polonia Warsaw U19 Polonia Warsaw U19
Fotbal Nigérie - Pohár 45' Ikorodu City FC 1-0 Inter Lagos
Fotbal Etiopie - Premier League - ženy 93'<sup>+5</sup> Sidama Bunna ženy 0-3 Mechal FC ženy
Basketbal Indonésie - IBL 1 - 10:00 Satya Wacana Salatiga Satya Wacana Salatiga 0-0 Rans Simba
Basketbal Alžírsko - Super divize 1 - 10:00 US Setif 0-0 OSBB Arreridj
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 1 - 05:00 MIL Bucks (TD24) Esports 0-0 MEM Grizzlies (AM) Esports
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 1 - 00:00 GS Warriors (SURGEON) Esports 44-36 PHX Suns (RASCAL) Esports
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 4 - 00:23 PHX Suns (RAMZ) Esports 79-49 GS Warriors (SKYFOX) Esports
Basketbal Filipíny - MPBL 3 - 10:00 1Bataan Risers 31-42 Batangas City
Basketbal Mezinárodní - ženy 3 - 00:00 Čína ženy Čína ženy 65-59 Austrálie ženy Austrálie ženy
Basketbal Filipíny - PBA Cup 3 - 07:11 Barangay Ginebra San Miguel [2] Barangay Ginebra San Miguel 45-46 Meralco Bolts [3] Meralco Bolts
Basketbal Indonésie - IBL 4 - 01:30 [4] Bali United 85-86 Kesatria Bengawan Solo [3]
Basketbal Čínská Tchaj-pej - P League 4 - 09:16 [4] Hsinchu Lioneers 68-84 Taoyuan Pilots [1]
Volejbal FIVB Nations League - ženy 25-21,23-25 Nizozemsko - ženy [9] Nizozemsko - ženy 18-21 Čína ženy [4] Čína ženy
Baseball CPBL 05/29 10:35 [3] Rakuten Monkeys 5-1 Uni-Lions [1]
Baseball CPBL 05/29 10:35 [6] TSG Hawks 6-0 Wei-Chuan Dragons [5]
Baseball CPBL 05/29 10:35 [4] Fubon Guardians 0-3 CITIC Brothers [2]
Baseball J. Korea - KBO 05/29 09:30 Kia Tigers [1] Kia Tigers 6-3 NC Dinos [5] NC Dinos
Baseball J. Korea - KBO 05/29 09:30 LG Twins [2] LG Twins 11-4 SSG Landers [6] SSG Landers
Baseball Japonsko - NPB 05/29 09:00 Softbank Hawks [1] Softbank Hawks 0-0 Yomiuri Giants [6] Yomiuri Giants
Baseball Japonsko - NPB 05/29 09:00 Lotte Marines [1] Lotte Marines 3-3 Yakult Swallows [6] Yakult Swallows
Tenis French Open - čtyřhra muži 15-15 Johnson/Mansouri 6-2,1-0 Arneodo/Weissborn
Tenis French Open - čtyřhra muži 0-0 Koolhof/Mektic 5-4 Arends/Middelkoop
Tenis ITF W35 Klagenfurt 15-0 Diana Marcinkevica 1-0 Stephanie Wagner
Tenis Premier Padel Santiago Women 0-0 Marchetti/Pujals 0-0 Ortega/Virseda
Tenis Challenger Vicenza 0-0 [297] Giovanni Fonio 1-1 Tomas Barrios Vera [157]
Tenis ITF M15 Vrhnika 40-15 Joao Eduardo Schiessl 1-0 Alec Deckers
Tenis ITF W75 Brescia 0-30 Katarina Zavatska 1-0 Sara Saito
Tenis ITF M25 Kiseljak 15-15 Denis Klok 0-2 Vladan Tadic
Tenis ITF W50 Montemor-O-Novo 15-30 Anastasia Kulikova 3-1 Jamie Loeb
Tenis ITF W15 Bol - čtyřhra ženy 15-40 Dell'edera/Squarcialupi 2-0 Koskel/Saner
Tenis ITF W15 Galati A-40 Daria Ioana Pastoric 0-1 Denisa E Plesa
Tenis ITF W15 Galati 0-0 Briana Szabo 0-3 Lavinia Luciano
Tenis ITF W50 Troisdorf A-40 Nastasja Schunk 2-0 Gina Feistel
Tenis ITF W50 Troisdorf 0-0 Audrey Albie 6-0,0-0 Claudia Hoste Ferrer
Tenis ITF W50 Montemor-O-Novo 40-40 Marie Weckerle 1-3 Amalia Suciu
Tenis ITF W15 Bol - čtyřhra ženy 0-0 Bergler/Golas 2-6,0-0 Mettraux/Visscher
Tenis ITF W35 La Marsa - čtyřhra ženy 15-0 Ben Aba/Mahbouli 3-6,0-0 Rompies/Ella Simmons
Tenis ITF W50 Otocec 30-30 [224] Tena Lukas 3-3 Lia Karatancheva [487]
Tenis French Open - ženy 0-0 [77] Camila Osorio 3-5 Ons Jabeur [9]
Tenis ITF W50 Otocec 15-15 [418] Reka-Luca Jani 2-6,0-0 Miriam B Bulgaru [199]
Tenis ITF M15 Bol 40-A Samuel Puskar 0-6,1-2 Sascha G Wayenburg
Tenis ITF M15 Gyula A-40 Gian Marco Ortenzi 4-3 Botond Kisantal
Tenis ITF M25 Kiseljak 15-0 Matias Soto 6-3,5-1 Oskar Oliver Stuchlik
Tenis French Open 0-0 [176] Jesper De Jong 3-6,1-1 Carlos Alcaraz [3]
Tenis ITF M25 Kiseljak 0-0 Ivan Kazakov 1-6,1-1 Juan Bautista Otegui
Tenis ITF M15 Bol 30-15 Maties Torres Ramis 3-6,1-0 Pavle Marinkov
Tenis ITF W75 Brescia 40-40 [364] Aurora Zantedeschi 5-4 Ipek Oz [197]
Tenis Challenger Vicenza 0-0 [222] Murkel Dellien 6-3,6-1 Ergi Kirkin [260]
Tenis ITF W75 Brescia 40-40 [234] Varvara Lepchenko 6-0,3-3 Giorgia Pedone [263]
Tenis ITF M15 Gyula 0-30 Valerio Perruzza 4-6,1-1 Zsombor Velcz
Tenis ITF W50 Troisdorf 30-40 Merel Hoedt 4-6,1-3 Solana Sierra
Tenis ITF M25 La Nucia 0-0 Tristan McCormick 2-6,1-6 Nicola Kuhn
Tenis ITF W50 Otocec 40-30 [320] Lola Radivojevic 6-7,3-0 Petra Marcinko [218]
Tenis ITF W15 Kursumlijska Banja 0-0 Patricia Georgiana Goina 1-1 Darya Velikova
Tenis ITF M25 La Nucia A-40 Carles Hernandez 2-6,1-3 Oleksii Krutykh
Tenis ITF W35 Klagenfurt 15-15 Marie Benoit 6-2,5-1 Elena Korokozidi
Tenis ITF W15 Galati 15-15 Simona Ogescu 3-6,3-4 Krystyna Pochtovyk
Tenis ITF M25 La Nucia 40-40 Sergi Perez Contri 4-6,2-2 Tim Handel
Tenis ITF M15 Monastir 0-0 [236] Aziz Ouakaa 2-6,6-4,2-0 Manish Sureshkumar [413]
Tenis ITF W15 Kursumlijska Banja 0-0 Dea Herdzelas 5-2 Dusica Popovski
Tenis Challenger Vicenza 15-30 [450] Juan C P Angelo 6-4,4-5 Vilius Gaubas [278]
Tenis Challenger Vicenza - čtyřhra muži 8-7 Nedunchezhiyan/Prashanth 6-4,2-6,0-0 Vega Hernandez/Walkow
Tenis ITF M15 Kursumlijska Banja 0-30 Boris Butulija 1-6,2-1 Oleg Prihodko
Tenis ITF M15 Gyula 40-40 Jakub Filip 4-6,6-3,1-0 Noah Perfetti
Tenis ITF W35 La Marsa 40-15 Tamara Kostic 6-4,3-6,5-4 Arlinda Rushiti
Tenis ITF W15 Monastir 11-11 Sarah Tatu 6-3,6-6 Samira De Stefano
Tenis ITF M15 Constanta 0-0 Yannick T Alexandrescou 6-5 Gheorghe Claudiu Schinteie
Tenis ITF W15 Bol 15-0 Luna Ivkovic 6-4,6-7,1-3 Jacquline Nylander Altelius
Tenis ITF M15 Vrhnika 0-15 Matteo Fondriest 7-6,5-7,2-2 Kai Wehnelt
Tenis ITF M15 Vrhnika A-40 Luca Castagnola 6-4,6-5 Miha Vetrih
Tenis ITF M15 Bol A-40 Duje Markovina 7-6,1-6,0-4 Mili Poljicak
Tenis ITF M15 Vrhnika 40-40 Neil Oberleitner 5-3 Mika Brunold
Tenis French Open - ženy 0-0 [34] Leylah Fernandez 5-3 Xiyu Wang [61]
Tenis French Open 0-0 [49] Lorenzo Sonego 3-4 Zhizhen Zhang [44]
Tenis French Open 0-0 [28] Sebastian Korda 5-4 Soonwoo Kwon [494]
Tenis French Open - čtyřhra ženy 0-0 Dolehide/Krawczyk 6-1,3-0 Gracheva/Lechemia
Tenis French Open - ženy 0-0 [135] Jana Fett 2-6,0-1 Marie Bouzková [42]
Tenis French Open - čtyřhra ženy 0-0 Jacquemot/Tan 5-6 Mihalikova/Noskova
Tenis ITF M15 Kursumlijska Banja 15-0 Lazar Vojinovic 7-5,4-6,4-4 Benjamin Torrealba
Tenis French Open - čtyřhra ženy 0-0 Linette/Pera 4-3 Moratelli/Rosatello
Tenis French Open - čtyřhra ženy 0-0 Kato/Kichenok 5-2 Saville/Tomljanovic
Tenis French Open 0-0 [8] Hubert Hurkacz 5-6 Brandon Nakashima [84]
Tenis French Open 0-0 [15] Ben Shelton 5-5 Kei Nishikori [350]
Tenis French Open 0-0 [90] Alexandre Muller 3-5 Matteo Arnaldi [35]
Tenis French Open - ženy 0-0 [108] Katie Volynets 6-0,1-4 Marketa Vondrousova [6]
Tenis ITF M25 Carnac 0-15 Evan Furness 3-6,4-1 Arthur Reymond
Dostihy AUS Sha Tin 05/29 14:15 Dostih 7 Sha Tin View
Dostihy AUS Sha Tin 05/29 13:45 Dostih 7 Sha Tin View
Dostihy Newton Abbot 05/29 13:28 Newton Abbot (Závod 7) View
Dostihy AUS Sha Tin 05/29 13:15 Dostih 7 Sha Tin View
Dostihy Beverley 05/29 13:10 Beverley (Závod 1) View
Dostihy Tipperary 05/29 13:03 Tipperary (Závod 7) View
Dostihy Strasbourg 05/29 12:45 Strasbourg (Závod 5) View
Dostihy Caen 05/29 12:26 Caen (Závod 6) View
Kriket Anglie ženy vs Pákistán ženy - 3. ODI 05/29 12:00 Anglie ženy 59/2 Pákistán ženy
Kriket Nepal T10 05/29 11:15 YRCC Birat Blasters 180/4,44/9 Elite CC
Kriket Vijay Hazare Trophy 05/29 09:45 Northern Knights Northern Knights 66/3 Munster Reds
Závody chrtů AUS Mandurah 05/29 13:38 Dostih 9 Mandurah View
Závody chrtů AUS Mandurah 05/29 13:23 Dostih 9 Mandurah View
Závody chrtů AUS Richmond 05/29 13:10 Dostih 12 Richmond View
Závody chrtů AUS Mandurah 05/29 13:08 Dostih 9 Mandurah View
Závody chrtů Kilkenny 05/29 13:03 Kilkenny (Závod 10) View
Závody chrtů Nottingham 05/29 12:59 Nottingham (Závod 10) View
Závody chrtů AUS Richmond 05/29 12:56 Dostih 12 Richmond View
Závody chrtů Harlow 05/29 12:54 Harlow (Závod 11) View
Závody chrtů AUS Mandurah 05/29 12:53 Dostih 9 Mandurah View
Závody chrtů Monmore 05/29 12:51 Monmore (Závod 11) View
Závody chrtů AUS Traralgon 05/29 12:50 Dostih 12 Traralgon View
Bowls Bowls Grand Prix 2024 05/29 12:30 Billy Jackson 0-0 Michael Laydon
Pozemní hokej FIH Pro League 05/29 12:00 Španělsko Španělsko 0-1 Argentina Argentina
Stolní tenis Setka Cup Martin Obraz 0-0 Martin Vorel
Stolní tenis TT Elite Series 7-11 Szymon Kolasa 7-10 Artur Daniel
Stolní tenis Setka Cup Yevhen Gudimenko 0-0 Oleksandr Seliuchenko
Stolní tenis Setka Cup 4-11 Adam Simek 6-10 Marek Vyskocil
Stolní tenis TT Cup 11-6,11-6 Nikolai Danilov 0-0 Madis Vaarpu
Stolní tenis Setka Cup 11-6,11-6 Oleh Karpenko 9-9 Yurii Volkov
Stolní tenis TT Elite Series 9-11,11-8 Adrian Spychala 9-9 Lukasz Jarocki
Stolní tenis Setka Cup 11-7,11-9,10-12 Oleksandr Shyshman 3-2 Yurii Reva
Stolní tenis TT Cup 11-2 Filip Nemec 2-4 Vit Benak
Stolní tenis Setka Cup 11-9,12-10,10-12 Nazarii Sydorak 0-0 Volodymyr Kaidakov
Stolní tenis Setka Cup 8-11,11-2,13-15,11-7 Serhii Aristarkhov 5-4 Dmitro Kuzmenko
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro 5-11,11-9,11-8 Josef Belovsky 11-8 Lukas Malek
Stolní tenis TT Cup 8-11,11-6,11-9,8-11 Petr Libovicky 1-2 Martin Novak
Stolní tenis TT Star Series 9-11,11-5,10-12 Akito Itagaki 2-9 Barry Berben
Stolní tenis Setka Cup 11-8,9-11,11-3 Nazarii Sydorak 0-0 Volodymyr Kaidakov
Badminton Bonn Int. - ženy - kvalifikace Elena Phan 10-9 Raksha Kandasamy
Badminton Bonn Int. - ženy - kvalifikace Matilda Stahle 0-0 Barbora Bursova
Badminton Bonn Int. - ženy - kvalifikace Katrin Neudolt 17-16 Leana Laurent
Badminton Singapore Open - čtyřhra muži 16-21 Garaga/Pratheek K 0-0 Liang/Wang
Badminton Singapore Open - čtyřhra ženy 21-7 Jolly/Pullela 19-7 Cheng/Sun
Badminton Singapore Open - čtyřhra muži Yang Lee/Wang 18-11 Lee/Yang
e-Sport Crossfire - CFPL 00:00 eStar eStar 0-0 XROCK
e-Sport CS2 - EsportsBattle 01:18 Purple Haze 9-5 Gameinside
e-Sport Crossfire - CFML 38:16 LGD Gaming LGD Gaming 0-0 Evolution Power