Uruguay - Apertura 05/20 18:00 - Liverpool Montevideo v Miramar Misiones - View
Uruguay - Apertura 05/25 18:00 - Rampla Juniors v Liverpool Montevideo - View
Copa Libertadores 05/30 22:00 6 Independiente del Valle v Liverpool Montevideo - View

Liverpool FC je uruguayský fotbalový klub z Montevidea, známý pod přezdívkou Negriazules (Černomodří).

Liverpool Fútbol Club, běžně známý jako Liverpool Montevideo, je uruguayský fotbalový klub sídlící v Montevideu. Klub byl založen v roce 1915 a své domácí zápasy hraje na stadionu Belvedere.

Liverpool je jedním z nejúspěšnějších klubů v uruguayské historii, když získal 12 mistrovských titulů, 10 národních pohárů a 3 mezinárodní poháry. Klub je známý svým defenzivním stylem hry a svou silnou vazbou na dělnickou třídu v Montevideu.

Mezi nejznámější hráče Liverpoolu patří Pablo Bengoechea, Óscar Míguez, Juan Hohberg a Luis Suárez. Klub má také dlouhou historii účasti v mezinárodních soutěžích, včetně Copa Libertadores a Copa Sudamericana.

Liverpool je jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších klubů v Uruguayi a je známý svou vášnivou fanouškovskou základnou. Klub je také známý svým příspěvkem k uruguayské fotbalové reprezentaci, která vyhrála dva mistrovství světa ve fotbale.