Challenger Orleans - čtyřhra muži |
09/30 17:05 |
28 |
Arends/Pel
v
Frantzen/Jebens
|
Walkover
|
|
Challenger Orleans - čtyřhra muži |
09/29 20:20 |
27 |
Arends/Pel
v
Barrientos/Eysseric
|
6-4,3-6,10-7
|
|
Challenger Orleans - čtyřhra muži |
09/26 15:45 |
26 |
Arends/Pel
v
Machac/Molcan
|
6-1,6-3
|
|
Challenger St. Tropez - čtyřhra muži |
09/20 08:00 |
26 |
Brouwer/De Jong
v
Arends/Pel
|
4-6,6-4,10-4
|
|
Challenger Rennes - čtyřhra muži |
09/17 11:00 |
29 |
Escoffier/Kaliyanda Poonacha
v
Arends/Pel
|
3-6,2-6
|
|
Challenger Rennes - čtyřhra muži |
09/15 11:00 |
28 |
Guinard/Jacq
v
Arends/Pel
|
3-6,4-6
|
|
Challenger Rennes - čtyřhra muži |
09/14 12:00 |
27 |
Gonzales/Neuchrist
v
Arends/Pel
|
6-7,3-6
|
|
Challenger Rennes - čtyřhra muži |
09/13 09:00 |
26 |
Eysseric/Halys
v
Arends/Pel
|
6-7,4-6
|
|
Challenger Grodzisk Mazowiecki - čtyřhra muži |
08/16 17:00 |
26 |
Johnson/Mansouri
v
Arends/Pel
|
6-3,6-4
|
|
ATP Umag - čtyřhra muži |
07/28 14:30 |
28 |
Bolelli/Vavassori
v
Arends/Pel
|
6-4,7-6
|
|
ATP Umag - čtyřhra muži |
07/27 16:55 |
27 |
Cabral/Matos
v
Arends/Pel
|
4-6,6-4,5-10
|
|
ATP Umag - čtyřhra muži |
07/26 16:30 |
26 |
Arends/Pel
v
Demoliner/Oswald
|
3-6,6-3,10-5
|
|
ATP Bastad - čtyřhra muži |
07/20 09:00 |
27 |
Erler/Miedler
v
Arends/Pel
|
6-7,6-4,10-6
|
|
ATP Bastad - čtyřhra muži |
07/18 10:25 |
26 |
Arends/Pel
v
Bergevi/Madaras
|
6-4,6-1
|
|
Challenger Ilkley - čtyřhra muži |
06/22 13:50 |
27 |
Arends/Pel
v
Bergs/De Loore
|
6-3,5-7,9-11
|
|
Challenger Ilkley - čtyřhra muži |
06/21 12:30 |
26 |
Arends/Pel
v
Raja/Sharan
|
6-3,6-3
|
|
ATP Hertogenbosch - čtyřhra muži |
06/13 12:10 |
26 |
Hijikata/Kubler
v
Arends/Pel
|
7-6,7-6
|
|
Challenger Heilbronn - čtyřhra muži |
06/07 13:30 |
26 |
Arends/Pel
v
Eysseric/Reyes-Varela
|
3-6,2-6
|
|
Challenger Pau - čtyřhra muži |
03/01 15:30 |
26 |
Cornea/Skugor
v
Arends/Pel
|
7-5,6-7,11-9
|
|
ATP Marseille - čtyřhra muži |
02/20 18:30 |
26 |
Arneodo/Weissborn
v
Arends/Pel
|
6-3,6-3
|
|
ATP Marseille - čtyřhra muži |
02/20 09:00 |
26 |
Arends/Pel
v
Cash/Patten
|
Cancelled
|
|
ATP Montpellier - čtyřhra muži |
02/11 19:30 |
28 |
Arends/Pel
v
Cressy/Olivetti
|
1-6,4-6
|
|
ATP Montpellier - čtyřhra muži |
02/09 17:15 |
27 |
Arends/Pel
v
Mies/Peers
|
4-6,7-6,10-8
|
|
ATP Montpellier - čtyřhra muži |
02/08 14:05 |
26 |
Arends/Pel
v
Erler/Miedler
|
7-6,6-4
|
|
Challenger Ottignies - čtyřhra muži |
01/28 11:00 |
28 |
Arends/Pel
v
Arneodo/Weissborn
|
5-7,6-3,7-10
|
|
Challenger Ottignies - čtyřhra muži |
01/27 14:30 |
27 |
Arends/Pel
v
Klein/Kovalík
|
6-3,3-6,11-9
|
|
Challenger Ottignies - čtyřhra muži |
01/26 19:10 |
26 |
Arends/Pel
v
Bemelmans/Mertens
|
6-3,6-2
|
|
Challenger Ottignies - čtyřhra muži |
01/26 18:10 |
26 |
Arends/Pel
v
Collignon/Onclin
|
Cancelled
|
|
Challenger Tenerife - čtyřhra muži |
01/18 16:15 |
26 |
Arends/Pel
v
Cobolli/Passaro
|
4-6,6-4,5-10
|
|
Challenger Oeiras - čtyřhra muži |
01/14 13:00 |
29 |
Arends/Pel
v
Niklas-Salminen/Stevens
|
6-3,7-6
|
|