Liga mistrů UEFA 10/27 20:00 2 [2] Liverpool v Midtjylland [4] W 2-0
Anglie - Premier League 10/24 19:00 6 [4] Liverpool v Sheff Utd [19] W 2-1
Liga mistrů UEFA 10/21 19:00 1 Ajax v Liverpool W 0-1
Anglie - Premier League 10/17 11:30 5 [1] Everton v Liverpool [5] D 2-2
Anglie - Premier League 10/04 18:15 4 [9] Aston Villa v Liverpool [3] L 7-2
Anglie - Pohár EFL 10/01 18:45 10 Liverpool v Arsenal L 4-5
Anglie - Premier League 09/28 19:00 3 [4] Liverpool v Arsenal [3] W 3-1
Anglie - Pohár EFL 09/24 18:45 9 Lincoln City v Liverpool W 2-7
Anglie - Premier League 09/20 15:30 2 [6] Chelsea v Liverpool [9] W 0-2
Anglie - Premier League 09/12 16:30 1 [10] Liverpool v Leeds [8] W 4-3
Svět - přátelská utkání klubů 09/05 14:00 - Liverpool v Blackpool W 7-2
Anglie - Community Shield 08/29 15:30 1 Arsenal v Liverpool L 6-5
Svět - přátelská utkání klubů 08/25 14:00 - FC Red Bull Salzburg v Liverpool D 2-2

Wikipedia - Liverpool FC

Liverpool FC (celým názvem: Liverpool Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Liverpool v metropolitním hrabství Merseyside. Založen byl v roce 1892. Vyhrál devatenáctkrát anglickou nejvyšší soutěž, naposledy v sezóně 2019/20.

Liverpool prožil úspěšné období v 70. a 80. letech, poté se však vzedmul rival Manchester United úspěšný následující dvě desetiletí. Je nejúspěšnějším anglickým (potažmo britským) klubem v evropských pohárech – 6× vyhrál Ligu mistrů UEFA (dříve Pohár mistrů evropských zemí), 3× vyhrál Pohár UEFA (dnes Evropská liga) a 1× Pohár vítězů pohárů. Podle francouzského fotbalového týdeníku France Football je Liverpool v roce 2019 pátým největším fotbalovým klubem na světě.

Své domácí zápasy hraje na stadionu Anfield s kapacitou 61 276 diváků.

Liverpool má dlouhodobou rivalitu s kluby Everton FC (Merseyside derby) a Manchester United FC (North West derby).

Liverpool FC je anglický profesionální fotbalový klub se sídlem v Liverpoolu. Byl založen v roce 1892 a jeho domácí zápasy odehrává na stadionu Anfield, do kterého se vejde 54 074 diváků. Liverpool je jedním z nejúspěšnějších klubů v anglické fotbalové historii, vyhrál 19 ligových titulů, 7 FA Cupů, 8 EFL Cupů, 6 evropských pohárů a 3 UEFA Superpoháry.

Liverpool FC byl založen v roce 1892 jako Everton Athletic FC. V roce 1894 se však klub přestěhoval na nový stadion nazvaný Anfield a změnil název na Liverpool FC. Liverpool vyhrál svůj první ligový titul v roce 1901 a od té doby se stal jedním z nejúspěšnějších klubů v anglické historii.

Rivalem Liverpoolu je Manchester United. Obě mužstva soupeří o titul „nejlepší klub v Anglii“ od šedesátých let. Liverpool také soupeří s Evertonem, dalším liverpooským klubem.

Liverpool je jednou z nejpopulárnějších fotbalových značek na světě a má velkou fanouškovskou základnu po celém světě. Klub má také řadu hlášek, včetně „You'll Never Walk Alone“, která se stala nedílnou součástí klubové identity.