Goals for 1 1 1
Goals against 1 1 4
Clean sheets 0 0 0
Failed to score 0 0 0
Sheriff YC, irský fotbalový tým, byl založen v roce 1920 a sídlí v Dublinu. Tým hraje své domácí zápasy na stadionu Sheriff YC Stadium a v současné době soutěží v irském Premier Division, nejvyšší úrovni irského fotbalu.

Sheriff YC dosáhl svého největšího úspěchu v roce 1925, kdy vyhrál FAI Cup, hlavní irský domácí pohárový turnaj. Tým také vyhrál Leinster Senior League celkem třináctkrát, což je rekordní počet vítězství v soutěži.

V posledních letech byl Sheriff YC pravidelným účastníkem irského Premier Division a několikrát se kvalifikoval do evropských soutěží, včetně Evropské ligy UEFA. Tým je známý svým útočným stylem hry a produkcí talentovaných mladých hráčů.