Date | R | Domácí v Hosté | - |
---|---|---|---|
03/16 15:00 | 25 | [15] Beti Kozkor KE v Ardoi [2] | 0-0 |
03/15 19:00 | 25 | [3] Pena Sport v CD Pamplona [9] | 1-1 |
03/10 15:30 | 24 | [4] CD Cantolagua v Pena Sport [3] | 4-4 |
03/10 10:30 | 24 | [1] Subiza v Alesves [14] | 5-0 |
03/09 15:30 | 24 | Ardoi v CD Lerines | 4-0 |
03/09 15:30 | 24 | [12] UDC Txantrea v Beti Kozkor KE [15] | 1-1 |
03/09 15:00 | 24 | [17] Lagunak v Cirbonero [10] | 1-2 |
03/09 15:00 | 24 | Oberena v CD Beti Onak | 1-2 |
03/09 15:00 | 24 | Bidezarra v CD Cortes | 2-2 |
03/08 19:00 | 24 | [5] Huarte v Avance Ezcabarte [18] | 0-1 |
03/08 18:45 | 24 | [8] CD Pamplona v Burladés [11] | 2-3 |
03/03 16:00 | 23 | Cirbonero v Ardoi | 1-2 |
03/02 17:00 | 23 | [3] Pena Sport v Burladés [12] | 2-2 |
03/02 15:30 | 23 | [17] CD Lerines v UDC Txantrea [11] | 2-1 |
03/02 15:30 | 23 | [7] CD Cortes v Lagunak [15] | 1-0 |
03/02 15:30 | 23 | Avance Ezcabarte v Subiza | Cancelled |
03/02 15:30 | 23 | [9] CD Beti Onak v CD Pamplona [8] | 2-2 |
03/02 15:30 | 23 | CD Cantolagua v Bidezarra | 0-0 |
03/02 15:00 | 23 | Beti Kozkor KE v Huarte | 2-0 |
03/02 14:30 | 23 | CD Alesves v Oberena | 1-0 |
02/24 15:30 | 22 | Ardoi v CD Cortes | 1-1 |
02/24 15:30 | 22 | Oberena v Avance Ezcabarte | 3-0 |
02/24 15:00 | 22 | Huarte v CD Lerines | 2-1 |
02/24 15:00 | 22 | UDC Txantrea v Cirbonero | 0-0 |
02/24 15:00 | 22 | Subiza v Beti Kozkor KE | 4-1 |
02/24 15:00 | 22 | Lagunak v CD Cantolagua | 0-3 |
02/24 15:00 | 22 | Burladés v CD Beti Onak | 0-4 |
02/24 15:00 | 22 | Bidezarra v Pena Sport | 1-2 |
02/24 14:30 | 22 | CD Pamplona v CD Alesves | 2-0 |
02/18 15:00 | 21 | [6] CD Cantolagua v Ardoi [2] | 2-1 |
Tercera División je čtvrtá a zároveň poslední národní nejvyšší fotbalová soutěž pořádaná na území Španělska. Pořádá se od roku 1929. Pořádá ji národní svaz Real Federación Española de Fútbol (zkratkou RFEF). Soutěž je rozdělena na 18 skupin podle regionální působnosti. V letech 1929–1977 byla soutěž třetí nejvyšší ligou ve Španělsku, v této pozici ji později nahradila soutěž Segunda División B. Mužstva na posledních místech sestupují do nejvyšších regionálních soutěží daných autonomních společenství.